menuordersearch
royayavaydanesh.com

کارگاه چوب و رزین (وودگلس)

دوشنبه بیست و ششم اسفند ۹۸
(0)
(0)
کارگاه چوب و رزین (وودگلس)

با توجه به جایگاه سازه هایی که در ساخت آن از رزین اپوکسی استفاده شده در شاخه دکوراسیون داخلی و همچنین بازار کار گسترده این شاخه، آموزشگاه آوا اقدام به برگزاری ورکشاپ‌‌‌‌های یک روزه با عنوان آموزش رزین اپوکسی نموده است.

در برنامه ریزی و برگزاری این مجموعه کارگاهها سعی بر این بوده که بتونید با سرمایه کم و حتی داشتن یه اتاق تو منزل خودتون با کمی سلیقه و خلاقیت برای خودتون آینده مالی بهتری رو رقم بزنید.

 

سازه‌‌‌‌های چوب و رزین “وود گلس” چیست ؟

به ترکیب چوب و رزین وود گلس گفته می‌شود.

 

در این دوره افراد توانایی ساخت وسایل و سازه‌‌‌‌های چوب و رزین را در کارگاه ها عملی، تحت نظر اساتید آموزشگاه آوا فرا خواهند گرفت.

شرکت کنندگان این کارگاه توانایی راه اندازی کارگاه خانگی خود را با حداقل سرمایه کسب نموده و با کمک آموزشگاه آوا میتوانند به بازار فروش این محصولات دست پیدا کنند و یا حتی به تنهایی محصولات خود را به فروش برسانند.

 

در کارگاه چوب و رزین خواهید آموخت:

1.قالب گیری میز

2.پرایمر کردن

3. ریخته گری

4. از قالب درآوردن

5. ساخت صفحه‌‌‌‌های چوبی شفاف با قابلیت عبور نور

 

خاطرنشان می‌شود کارگاه مذکور در دو روز برگزار خواهد شد، به دلیل حضور دوستانی که از دیگر شهر‌‌‌‌های ایران میهمان ما هستند برای فراگیری دوره های( رزین اپوکسی) پذیرایی و ناهار را میهمان آموزشگاه آوا هستند.

امیدواریم که بتوانیم به کمک هم این هنر را هر چه بیشتر در ایران گسترش دهیم و از وجود آن برای ایجاد اشتغال جوانان ایرانی استفاده ببریم.

 

 

 

 

 

میز رزین رو از کجا تهیه کنم

 

چه جوری میز و رزین رو یاد بگیرم

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
مشاوره در واتس آپ