menusearch
royayavaydanesh.com

رزین اپوکسی(آموزش و فروش)/آموزش موسیقی و طراحی/آموزشگاه آوا

قبلی
دایموند گلس
دایموند گلس
مشاهده
وودگلس
وودگلس
مشاهده
فلوید آرت
فلوید آرت
مشاهده
آموزش موسیقی
آموزش موسیقی
مشاهده
آموزش طراحی و نقاشی
آموزش طراحی و نقاشی
مشاهده
آقای فرشاد حسنی آقای فرشاد حسنی مدرس گیتار دوشنبه هفدهم تیر ۹۸ آشنایی با سازه های چوب و رزین (وودگلس) آشنایی با سازه های چوب و رزین (وودگلس) با توجه به جایگاه سازه هایی که در ساخت آن از رزین اپوکسی استفاده شده در شاخه دکوراسیون داخلی و همچنین بازار کار گسترده این شاخه آموزشگاه آوا اقدام به برگزاری ورکشاپهای یک روزه با عنوان آموزش رزین اپوکسی نموده است.

در برنامه ریزی و برگزاری این مجموعه کارگاهها سعی بر این بوده که بتونید با سرمایه کم و حتی داشتن یه اتاق تو منزل خودتون با کمی سلیقه و خلاقیت برای خودتون آینده مالی بهتری رو رقم بزنید.

دوشنبه هفدهم تیر ۹۸
هامان امینی هامان امینی نوازنده دف و سازهای کوبه ای
زیر نظر اساتید مهرزاد هویدا و شهریار نظری
یکشنبه شانزدهم تیر ۹۸
آشنایی با سازهای بادی آشنایی با سازهای بادی سازهای بادی به سازهایی گفته می‌شود که دمیده شدن هوا در آن‌ها باعث تولید صدا گردد.سازهای بادی چوبی(فلوت ریکوردر، فلوت، ابوا، کلارینت، ساکسوفون و فاگوت)سازهای بادی برنجی (هورن، ترومپت، ترومبون و توبا) ادامه مطلب........ پنج شنبه سی ام خرداد ۹۸ آشنایی با ساز زهی آشنایی با ساز زهی ساز‌های زهی یا کوردوفون‌ها آن رده از سازها هستند که در آن‌ها صدا از لرزش زه یا تار یا سیم به وجودمی‌آید. معمولاً با زخمه زدن یا ضربه زدن یا کشیدن آرشه بر روی این زه‌ها صدای دلخواه از ساز درمی‌آید،ارتعاش سیم می‌تواند توسط مضراب (زخمه) یا آرشه صورت گیرد.ادامه مطلب............ چهارشنبه بیست و نهم خرداد ۹۸